• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

een aantal EN en OF funcies combineren

Status
Niet open voor verdere reacties.

Havana100

Verenigingslid
Lid geworden
22 jul 2014
Berichten
309
Beste,

kent er iemand een mogelijkheid om een aantal EN en OF functies te combineren?

In het voorbeeld kunnen een aantal verschillende personen, vier verschillende contacten lopende hebben. Namelijk de contracten P,G,I en P.

Elk contract heeft een eventuele begin- en einddatum. Dus persoon heeft niet altijd de vier contracten.

In cel M1 staat de datum van vandaag, in cel M2 vandaag min 90 dagen en in cel M3 vandaag +90 dagen. Indien een contract gaat verlopen binnen de termijn van vandaag + 90 dagen dan zou er in kolom B , STOP moeten komen met vermelding van het contract en met de vermelding van de einddatum van het contract. Indien er buiten het contract dat stopt geen andere contracten meer zouden lopen moet de vermelding van het product niet weergegeven worden.

Indien de einddatum reeds 90 dagen ( van vandaag) in het verleden ligt zou er gewoon STOP moeten komen in kolom B met de vermelding van het contract. Indien er geen enkel contract meer lopende zou zijn voor deze persoon dan de vermelding STOP. Indien er nog andere contracten lopende zouden zijn dan STOP met de vermelding van het contract.

In rij 4, enkel een G contract. Gestopt op 05/05/2018, en geen enkel ander contract nog lopende. Dus in kolom B de vermelding STOP.

In rij 7, het E contract is reeds langer dan 90 dagen gestopt maar het contract G is nog lopende. Dus in kolom B de vermelding STOP E

tuurlijk reeds bedankt om dit te lezen en hopelijk een beetje duidelijk?!
 

Bijlagen

Laatst bewerkt door een moderator:
Beste,

bedankt om het te bekijken!! Echter er is nog een probleempje. In rij 4 van jouw excel file zou in cel B4 eigenlijk gewoon STOP moeten staan vermits het einde van het contract G reeds 90 dagen in het verleden ligt en er verder geen contracten meer lopen. Al even geprobeerd om dit nog bij te voegen maar geraak niet veel verder.

Misschien dat jij nog een simpele oplossing hebt voor dit probleem?
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Zo beter, als er nog iets bijkomt zal er een andere oplossing moeten gevonden worden of de formule zal onleesbaar worden.
 

Bijlagen

Is het niet eenvoudiger deze informatie over verschillende cellen uit te smeren ?
Of gewoon voorwaardelijke opmaak te gebruiken ?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan