Een raar website.

Status
Niet open voor verdere reacties.

Soleiman

Gebruiker
Lid geworden
25 apr 2007
Berichten
86
Beste lezers,

Van middag heeft mijn broertje een probleempje gehad.
Hij was op Runescape, tot dat er iemand aan hem vroeg of hij op zijn website wou gaan stemmen en mijn broertje zou dan spulletjes krijgen van hem. Mijn broertje heeft dat dus gedaan (wat heel dom is) de website was royale614.co.cc (niet er op gaan) toen hij daarop ging moest ging java laden, en hij klikte op ''ok'' en java begon te laden, daarna heeft hij het weg geklikt en kort daar na lag onze internet helemaal plat, geen WIFI, etc en de internet verbinding was bezet ofzo stond er. Ik heb dat geregeld, door middel van mijn router te resetten. De grote probleem is eigenlijk dat die persoon van wie dat website was aan mijn broertje zijn log-in gegevens in gekomen, en hij is op zijn account geweest, maar hij kon er niks afhalen omdat alles netjes op zijn bank stond met een pincode erop. Ik heb mijn broertjes wachtwoord veranderd, maar ik ben bang dat dat persoon weer achter zijn gegevens kan komen. Ik wil graag weten wat ik nu het beste kan doen.

Groetjes!
 
Zorgen dat je broertje niet meer naar die website gaat. Je zou eventueel nog even op virussen kunnen scannen, maar zolang als hij niet wéér naar de website gaat, zou het geen probleem mogen zijn.
 
Kun je mij aub uitleggen hoe dat in zn werk gaat, want hij heeft niks gedownload..
 
Download en installeer Malwarebytes anti Malware: http://www.malwarebytes.org.

Tijdens de installatie word er gevraagt om het programma te starten in een 30 dagen Trail modus, negeer dit en klik op Nee. Programma zal automatisch updaten, zo niet, tablad Updaten openen en even laten updaten. Daarna naar Quick Scan gaan, en laat 'm z'n gang gaan.
 
Ik heb op de site gedrukt, java aangezet en er is alleen een wit scherm hoor?

Jij bent ook niet echt bepaalt slim he! :O
Als iemand zegt dat je daar niet op moet gaan, moet je dat ook niet doen..anders moeten we jou dadelijk ook nog helpen hier :-(
 
Benjamin, als je CTRL-ALT-DELETE doet, en dan naar taakbeheer ga, en dan zie je bij je proccese dat er iets runt, daarmee krijgt hij op zijn FTP mail jou gegevens die je typ. Zijn bedoeling is juist om java alleen te runnen..
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan