Even de weg kwijt met een toetsenboard...

Status
Niet open voor verdere reacties.

Prozac1970

Gebruiker
Lid geworden
9 dec 2007
Berichten
65
Beste mensen,

Ik heb een Fujitsu s6420, leuk ding en net binnen. Helaas met een afwijkend keyboard... En jullie raden het al, de leestekens zitten op de verkeerde plek.

Nu heb ik al zitten klooien met de taalinstellingen etc, helaas zonder geluk. Weten jullie welke lay-out dit is?


Uploaded with ImageShack.us

TIA!

M.
 
Laatst bewerkt:
Lijkt mij gewoon een United Kingdom keyboard (evt. United Kingdom Extended).

Zie hier, en kies United Kingdom als keyboard-layout.
Klik op (een van de) Shift-knoppen in het dan geopende popup-venster om te zien wat de toetsen i.c.m. de shift-toets opleveren.

PS: Let hier op: Er zijn extra toetsen, die via de FN toets bereikbaar zijn, maar die zijn door de laptopfabrikant zo ingesteld en geen onderdeel van de 'officiële' keyboard-layouts. Het blijft dus (in essentie) een UK toetsenbord.

Succes,

Tijs.
 
Tolga, Tijs

Dank je wel! Het blijkt inderdaad een UK-keyboard te zijn.

Er had misschien bij mij ook een lampje kunnen gaan branden door het pondteken boven de drie LOL

Dank voor de snelle replys!

GRTZ,

M.
 
Laatst bewerkt:
Inderdaad heb ik niet alle toetsenbordindelingen uitgeprobeerd op die webpagina :d, maar direct aan United Kingdom gedacht, vanwege het pond-teken! ;)

Fijn dat je ermee geholpen bent, en bedankt voor de terugmelding.

Tijs.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan