• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Excel datum omzetten van 10-02-2010 naar 20100210. Probleem met nullen

Status
Niet open voor verdere reacties.

Antonisse40

Gebruiker
Lid geworden
20 nov 2009
Berichten
71
Goedemorgen,

bij het omzetten van een datum, zie hierboven voor het format, waarbi j ik gebruik maak van 'tekst naar kolommen' krijg ik steeds eerst in 3 kolommen 10 2 2010, terwijl ik gesplitst 10 02 2010 wil hebben, om dit later weer aan elkaar te plakken naar 20100210.

Weet iemand hoe ik bij de getallen 02 behoud ipv 2?

Hartelijk dank!

Groet,
David Antonisse
 
In formulevorm :

=TEXT(A3;"jjjjmmdd") waarbij de datum in cel A3 staat. Zelfde instelling kun je ook gebruiken bij de opmaak opties. Kies dan voor aangepast en geef op jjjjmmdd. Blijkbaar is deze instelling weer regioafhankelijk want ik zou yyyymmdd verwachten in mijn engelse excel.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan