• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Excel formule vraag

Status
Niet open voor verdere reacties.

SeaLady

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
22 jan 2015
Berichten
2
Hallo

Even een simpel vraagje maar kom er niet uit.

In cel I14 staat een variabele getal b.v. 85
In cel I15 en J14 staan vaste waardes, 10 en 12

Nu wil ik in cel K14 zichtbaar hebben, het getal 85 = 22 mtr of 85 - 22 mtr (het getal uit I14 = dan de som van 10+12)

ik heb nu =I14& "=" & som(J14+I15) Dan begint Excel te mekkeren over quotjes.

De onderstaande formule heb ik nodig maar dan werkend. Ik moet steeds een aantal keer met de waarde uit J14 vermenigvuldigen)

=I14&" = "& som((J14*2)+I15)) Nu zou in de cel moeten staan 85 = 32 mtr (2*10+12)

Hoe krijg ik dit voor elkaar?

Alvast bedankt voor de reacties :)
Ineke
 
Hoe krijg ik dit voor elkaar?
Met je formules hierboven. Zonder de SOM-functie dan, die is overbodig.

PS Ook bij een simpele vraag graag een simpel voorbeeld plaatsen met daarin (handmatig aangegeven) de gewenste uitkomst. Dan kunnen we eventueel zien WAT de foutmelding is of WAAROM het niet werkt... "gemekker over quootjes" is geen melding van Excel :confused:
 

Bijlagen

Laatst bewerkt:
super AlexCel dank je wel :) . Is een beetje werk om het erin te zetten maar daarna scheelt het een bult aan werk. :)
 
Ik heb dus echt bijna niets gedaan, anders dan jouw formules in een excelsheet zetten. Wat ging er fout?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan