• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Excel Vraagje

Status
Niet open voor verdere reacties.

NovaaFilla

Gebruiker
Lid geworden
29 mei 2010
Berichten
57
Hallo,

Ik heb nu een excel gemaakt met verschillende formules,

nu vroeg ik mij af, kan ik dit op een of andere manier veranderen in iets anders zodat andere dit ook kunnen invullen/veranderen,
de bedoeling is dat ze alleen de Rode text kunnen veranderen.

Excel!!.png

is dit mogelijk?

mvg
 
Laatst bewerkt:
Je kan per cel instellen of deze geblokkeerd is of niet (standaard zijn alle cellen geblokkeerd) door rechts-klik en celopmaak te kiezen en dan naar de laatste tab te gaan en het vinkje te plaatsen of weg te halen. Als je vervolgens het werkblad beveiligt, dan kan je alleen nog "in" de niet geblokkeerde cellen wijzigen.
 
Verdiep je eens in werkblad beveiligen (tabblad Controleren).
Via celeigenschappen > Bescherming (rechtermuisknop) kun je cellen blokkeren/deblokkeren tegen bewerking.

PS plaats s.v.p. voortaan excelbestanden, het is geen fotoshopforum tenslotte... ;)
 
volledig eens met Alex, een foto die zelfs nog deels is geblindeerd levert niets.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan