• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Exel cel in tel buton veranderen

Status
Niet open voor verdere reacties.

Ruud52

Gebruiker
Lid geworden
6 dec 2010
Berichten
7
Is er iemand die weet hoe ik in exel een cel kan veranderen in een buton die elke keer dat je er op klikt het cijver dat er in staat met een verhoogt ?
Alvast bedankt.
Ruud :thumb:
 
Wat denk je van deze?

Cobbe
 
cel

krijg het niet gedouwnload
zu je het per mail willen versturen Thnx :D
 
Ik zie dat er 6 mensen dit hebben gedownload dus zou het toch moeten lukken.

Cobbe
 
Hoi

Ben er mee bezig geweest maar hij begind steeds weer met douwnpoaden enz enz .
Knop heb ik nu in mijn bestand.
hoe kan ik er voor zorgen dat iedere keer als je er op klikt het getal in mijn geval in c7 met een verhoogt Heb gehoordt met een macro (meer weet ik er ook niet van sorry)
Gr Ruud
 
Heb de teller nu ook in C7 gezet en je kunt in C7 de beginstand ingeven.

Cobbe
 
Hoi

Probeer het te downloaden maar hij herhaald steeds het downloaden in attach,emd 1 dan atachmend 2 enz vervolgens krijg ik Adobe golive waar geen exel bestand in zit ?
Gr Ruud
 
Stuur je mail-adres naar

cobbe

dan zal ik het doormailen

Cobbe
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan