Externe Harde schijf laten vallen!!

Status
Niet open voor verdere reacties.

Petare

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
2 jan 2009
Berichten
1
Hoi allemaal,

Ik ben dit onderwerp al meerdere malen voorbij zien komen op "Helpmij.nl". Maar niet met 't probleem wat ik heb (of verkeerd gelezen:p).
Ik heb Mijn Lacie 500GB externe schijf van mijn Pc af laten vallen toen (nog geen 40cm) ik met mijn voet achter 't kabeltje bleef hangen.:( Sinds dien doet tie 't niet meer (logische hé?:p). 't gaat fout zodra ik de voedingskabel erin steek. Hij begint licht te brommen, om na 5 sec een piep (zo eentje als je je PC opstart) te geven en 't daarna weer te proberen, zonder succes. Ik heb 1 probleem kunnen constateren en dat is dat uit de voedingskabel 12V/1A gezet komt in plaats van 12V/2A zoals op de transformator beschreven staat.
De kast/behuizing krijg ik helaas niet open om h'm in mijn PC te stoppen.:confused:

Weet iemand wat er kapot is, enof hoe ik die behuizing open krijg????

Bij Voorbaat Dank,
Peter Taal:thumb:

PS: Er is mij best veel aangelegen om sommige data terug te krijgen alleen mensen zoals RSE met hun loyale rekeningen gaan mij dan weer te ver!!!!
 
Laatst bewerkt:
advies

ik denk dat je hardeschijf is overleden....:shocked:
het beste wat je nu kan doen is gewoon een nieuwe kopen jammer voor je......

groetjes Abe
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan