externe harde WD schijf wordt niet meer herkend

Status
Niet open voor verdere reacties.

janico5

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
8 jan 2010
Berichten
0
Ik heb onlangs een Western Digital harde schijf (1tb) gekocht en al mijn data van mijn pc (interne harddisks) overgezet (maar niet zo slim geweest om van de meest belangrijke data een backup achter te houden).
Door een onbekende reden blijkt de harde schijf sinds vandaag niet meer toegankelijk.

hij wordt weergegeven als "lokaal station" en wanneer ik er op klik krijg ik de melding:

"G/:is niet toegankelijk, fout tijdens een bewerking in een pagina"

ik heb de usb 2.0 aansluiting op een andere usb-poort geprobeerd maar geen resultaat. Ik heb vervolgens de harde schijf bij een lokale pc-zaak laten checken maar ook daar is hij niet benaderbaar. Aangezien de harde schijf verder wel "draait" leek het volgens de verkoper er niet op dat er ook een probleem met de harde schijf was maar is deze simpelweg niet toegankelijk.

zijn er onder jullie mensen die iets dergelijks hebben meegemaakt? hebben jullie adviezen hoe ik toch weer bij de data kan komen of hoe ik deze kan terugzetten? Welke software programma('s) kan ik hiervoor gebruiken?

wanneer ik kijk bij computerbeheer/schijfbeheer dan wordt de harde schijf wel herkend en zou er 100 % vd data vrij zijn; dat lijkt me sterk want dan zou alles volledig gewist zijn (en heb ik een groot probleem). Echter klikkend op eigenschappen is het resultaat nul dus ik snap het niet helemaal

als er onder de lezers van dit forum mensen zijn die me verder kunnen helpen, hoor ik graag jullie advies


bedankt!
 
probleem is (bijna) opgelost

met het programma Handy Recovery blijkt alle data op de - niet toegankelijke - harde schijf zonder problemen naar een andere harde schijf te kopiëren. Voor zover ik nu kan zien kan ik de harde schijf daarna formatteren en ik ga er vooralsnog van uit dat deze daarna weer voor gebruik beschikbaar is.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan