ez flash kaart werkt niet meer

Status
Niet open voor verdere reacties.

amol74

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
21 okt 2011
Berichten
2
Hallo,

Ik heb een ez flash vi card voor mijn ndsi xl, volgens mij werkend op ndsi xl 1.41. Nu heb ik de nintendo dsi xl ge- update naar 1.43, echter het kaartje werkt nu niet meer.

Nu heb ik gelezen dat ik dan de laatste software op het kaartje moet instaleren en dat heb ik ook gedaan, samen met de update van de nieuwste versie firmware 1.06. Vervolgens heb ik hem in een nintendo ds lite opgestart. Het kaartje doet het op zich, maar als ik de update start, dan krijg ik de melding

'please update in firmware v101'
Hoe kom ik aan firmware 101????

Is het kaartje nog te redden?

Wat kan ik doen?

Groeten,
an
 
Re: flashcard werkt niet meer

Hoi,
Bedankt voor je reactie, maar dat had ik al geprobeerd. Ik had de kaart ook via deze site gekocht en hun hierover een e-mail gestuurd, maar als antwoord gekregen dat deze kaart niet werkt met firmware 1.43 en ik maar een nieuwe moest kopen. (wat ik vervolgens ook nog heb gedaan..)
Dat vind ik wel vreemd, aangezien toch echt die instructie op hun site staat.
Misschien dat iemand nog iets weet?

Groeten,
An
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan