Feedback over site gevraagd

Status
Niet open voor verdere reacties.

Forza Utreg

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
9 aug 2001
Berichten
1.295
Goedemorgen allemaal,

Graag feedback over mijn site!!! Ik hoop dat jullie m mooi vinden. Hij is nog lang niet af maar zou toch graag jullie mening horen.

www.ddesign.tk

Bij voorbaat dank allemaal.

Groeten daan
 
Heel mooie site!

Maar ik kan de tekst bijna niet lezen onder 'about me'. Misschien kun je beter een groter lettertype gebruiken.
 
Goedemorgen beste Zuiderbuur,

Ik zat zelf al te twijfelen over de lettergroote. Mensen met een hogere resolutie als 1024 zullen idd moeite hebben met lezen.

Gooi m morgen wel ff 2 puntjes omhoog. Zit al meer als 12 uur achter de peecee, dus het wordt tijd on te kappen.

Tnx voor het advies en weltrusten (of werk ze als je nachtdienst hebt)

Groeten Daan
 
Dat blauw doet pijn aan mijn ogen, die 'muziek' (dat geblieb) noodzaakt mij meteen m'n luidsprekers uit te zetten. En doe alsjeblieft iets aan je gebruik van de Nederlandse taal, dit kan echt niet. Typische hoofdpijnwebsite. Jammer. Steekwoorden om het wel goed te doen: soberheid, overzichtelijkheid en eenvoud. Succes!
 
- de letters zijn idd erg klein
- ik betrap mezelf erop dat ik het verschijnen van de tekst te langzaam vind gaan en liever doorklik
- het geluidje daarbij is dubieus (ik ben geen fan van geluidjes die door mijn eigen muziek heen klinken)
- je zegt dat de site een experiment is, dus ik ben benieuwd wat je nog meer gaat doen :), want dit is wel wat weinig om commentaar op te geven.
 
Mooi

Ik vind 'm gewoon mooi en hoop dat je doorgaat in deze lijn.

Enige commentaar is inderdaad de "snelheid" van het verschijnen van de tekst - mag sneller - en de grootte ervan.

Maak er wat van.
 
Hallo,

bedank voor jullie adviesen. Ik ben er nu van overtuigt dat de letters groter moeten en idd....dat geluidje. Had al bedacht om een uitknop te programeren LOL.

Enne caveman, dit is een experiment. Dit is de eerste x dat ik gebruik maak van de Loadmovie functie. En dat dan in Swish. Vrijdag a.s (7-3-2003) hoor ik of ik een uitgebreide curcus mag gaan doen voor "webspecialist"(Flash en Dreamweaver)

Een site kunnen bouwen zoals http://www.2advanced.com/flashindex.htm is mijn uiteindelijke doel (lees: droom). Wat is die site cool man.

Tnx en de groeten van Daan
 
Daar was ik weer.

Ik heb het 1 en ander veranderd:
  • Lettertype en groote veranderd
  • Muziek kan nu aan of uit
Is de site nu beter leesbaar voor de hogere resoluties???

Doei
 
Ziet er mooi uit ! Alleen dat muziekie is idd vaag ;) maar verder wens ik je natuurlijk veel succes met het uitbreiden van de site en natuurlijk hopen op groen licht vrijdag dat je die cursus mag gaan doen..........dat wil ik ook wel :)
 
PRIMA!

Hoi Daan,

Blauw = niet te vel
Letters zijn nu prima te lezen
Laadtijd bij mij is prima!!!

Jij droomt ervan een site als 2advanced.com te maken.. euh.. ik droom ervan een site als de jouwe te kunnen maken.. maargoed... droom maar lekker verder Leintje....

Groet,
Leintje
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan