Files op ReiserFS in Winxp

Status
Niet open voor verdere reacties.

@temptation

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
8 aug 2002
Berichten
3.294
Hi mensen,

Ik heb een probleem met het veiligstellen van mijn bestanden op een ReiserFS partitie. Momenteel staat daar een niet draaiende versie van SuSe8.2pro op met mount problemen.

Nu heb ik geprobeerd mbv knoppix de bestanden te verplaatsen naar de windows partitie, maar ik heb niet de juiste rechten daarvoor.

Wat kan ik proberen?
Of zijn er misschien in een "freak change" ook tooltjes om reiserFS uit te kunnen lezen in windowsXp?

Mijn dank.
 
Probeer eens met partition magic of je de partitie naar fat32 kunt converteren.
 
Geplaatst door hangmat
Kijk hier eens http://download.com.com/3000-2248-10191166.html?tag=lst-0-3

En voor eventueel herstellen van je partitie http://download.com.com/3000-2094-10168163.html?tag=lst-0-5

Waarom draait Suse niet meer?

?? Geen idee, al vanaf het booten met Kdesktop slaat alles vast.:mad: (ik ben wat experimenteel bezig geweest laatst, dat zal de oorzaak wel zijn...)

Ik kan sinds enige dagen een enorme aantal sites niet meer bereiken, ook niet jouw gegeven links, dus ik ga m'n hostfile eerst even checken. Thnx voor nu.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan