films afspelen op mobiel

Status
Niet open voor verdere reacties.

glitch2

Gebruiker
Lid geworden
22 mei 2005
Berichten
502
Ik heb een sony ericsson k750i
hij schijnt 3gp en mp4 bestanden af te kunnen spelen, mijn vraag is wat is 3gp eigenlijk en weet iemand een goeie converter om avi's en mpg's om te zetten naar mp4 of 3gp ?

en welk bestandsformaat is dan het beste ?
welke neemt het minste ruimte in beslag en dergelijke ?
 
Nou converter heb ik nog niet gevonden, die zal vast bestaan maar net als een mpeg4 formaat is een 3gp ook een formaat vorm. Een indeling die de mobiel gebruitk voor filmpjes, als je wat opneemt en het overzet naar de pc zal dat dus 3gp heten. Het is niet meer als een extensie met een bijbehorende video indeling.
 
zover was ik inmiddels ook al :D
kep een converter die dingen kan omzetten naar mp4 en 3gp de 3gp versie neemt over het algemeen meer ruimte in beslag maar werk wel , de mp4 schokt nogal en slaat nogal over en het geluid valt weg

ik heb dus toch nog een betere decoder nodig , het liefst freeware
 
Een goede convertor is "Super video converter" en het is nog Freeware ook.Probeer maar eens te GooGle'n . :thumb:
 
idd, heel veel verschillende soorten bestandstypen waarnaar je het can converten waaronder 3gp (sony ericsson) evengoed al dan niet beter dan het conversieprogramma waarvoor je betaald
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan