Flash player

Status
Niet open voor verdere reacties.

Boekenwurm

Gebruiker
Lid geworden
13 nov 2006
Berichten
192
Hallo!
Ik heb op een oude pc Xp sp2 (en sp3) staan, en draai dar Firefox op als browser. Nu was ik op een site met flash "content" (wat een woord) en kreeg de mededeling dat ik de nieuwste flash player zou moeten downloaden. Niet bij nagedacht (dus zo dioen virus verspreiders het), en op de link geklikt om Flash 10 te downloaden, wat snel gaat.
Daarna geprobeerd het te installeren, krijg dan echter de mededling dat er niet genoeg ruimte op m'n HD is, (maak 5000kb vrij) terwijl er meer dan 10 Gb vrij is.
Daarna omdat ik er geen zin meer in had iets anders gaan doen, en las op webwereld over de CHROME browser van google, en kreeg het idee om die eens te proberen.
Kreeg ik ook daar de mededeling dat ik flash moest installeren, met hetzelfde effect!
Iemand enig idee wat hier aan de hand is?:shocked:
 
Beste, ik heb hetzelfde probleem. Heb reeds veel gegoogeld om dit probleem op te lossen. Ook op verschillende forums om raad gevraagd. Tot heden nog geen bruikbare reacties mogen ontvangen. Ik zal je op de hoogte houden wanneer ik een bruikbare tip krijg.
Groetjes:thumb:
 
dank! Ben ok aan het googelen geweest, en niks gevonden.
Vond echter op m'n oude pc een installer die het wel deed !!??!!
 
Krijg op die link een prachtige blanco bladzijde!
Snap het niet helemaal.
Toch bedankt, Paul.

heb het paar dagen later nog eens geprobeerd, en kreeg nu inderdaad de bladzijde met de oplossing. Nogmaals bedankt.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan