flatbad filmscanner

Status
Niet open voor verdere reacties.

kookaburra50

Gebruiker
Lid geworden
24 feb 2006
Berichten
339
Ik krijg het volgende bericht...Er is geen toepassing geregistreerd voor deze gebeurtenis.....en verder Windows Image Acquisition
Ik probeer een dia te scannen
 
Maar eens opnieuw beginnen met de flatbed drivers te installeren. Het kán zijn dat het de bedoeling is dat je pas láter in het proces de USB-kabel in je computer stopt, dus kijk de installatie-instructies goed na.

Verder is je informatievoorziening belabberd richting het forum, eerlijk gezegd:
a. Je vermeldt niet welk merk + type scanner je gebruikt
b. Je vermeldt ook niet het besturingssysteem waar je computer op draait
c. Je vermeldt ook niet welke drivers je zelf hebt geïnstalleerd (indien dat nodig is) om het apparaat (hopelijk) werkend te krijgen
d. Je vermeldt ook niet of je probeerde te scannen vanuit een programma en indien ja, vanuit welk programma.
Als je niet aan het scannen was vanuit een programma, wat deed je dán waarbij je de genoemde foutmelding kreeg?

Wellicht is die informatievoorziening verder geen direct probleem hier als het herinstalleren van drivers direct de oplossing zou bieden voor je probleem.

Tijs.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan