Font aanpassen dmv VBA

Status
Niet open voor verdere reacties.

cjrolandus

Gebruiker
Lid geworden
7 sep 2006
Berichten
17
In mijn WordXP werkt het VBAhelpscherm niet. Ik kan dus niet nakijken hoe ik dmv VBA een tekst groter maak en tevens het lettertype aanpast. Wil iemand mij aub even helpen?

Dank Cor.
 
De mogelijkheden:

With Selection.Font
.Name = "Arial"
.Size = 16
.Strikethrough = False
.Superscript = False
.Subscript = False
.OutlineFont = False
.Shadow = False
.Underline = xlUnderlineStyleNone
.ColorIndex = xlAutomatic
End With
 
Beste Jan, hartelijk dank voor je antwoord. Fantastisch!. Mag ik nog één vraagje toevoegen? Stel mijn cursor staat op pagina 3. Nu wil ik, ook weer dmv VBA, de cursor laten verplaatsen naar de uiterst linker positie bovenaan pagina 1. (in excel zou je deze positie aanduiden als R1C1). Lukt dat?

Dank bijvoorbaat.
Cor
 
Selection.HomeKey Unit:=wdStory

Snelste manier om deze codes te vinden is door het gewoon uit te voeren met macro opnemen aan en daarna de code te bekijken.
Op die manier heb ik ook bovenstaande code "ontdekt".
 
Nogmaals bedankt voor je hulp. Zoals gezegd werkte het VBA onderdeel niet zo erg best meer op mijn machine. In middels is alles weer in orde en kan ik ook weer met de macrorecorder spieken. In het onderhave geval had ik erg veel haast om deze klus te klaren. Dankzij jouw hulp is alles toch nog op zijn pootjes terecht gekomen.

Groetjes,
Cor
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan