foto's overzetten

Status
Niet open voor verdere reacties.

melaniem

Gebruiker
Lid geworden
19 apr 2001
Berichten
944
Hallo allemaal ik heb de nieuwste xbox 360 met 20gb schijf, maar nu wil ik foto's van mijn pc overzetten naar de xbox, maar ik krijg het niet voor elkaar, ik heb windows media connect geinstalleerd, maar ik zie enkel op mijn xbox de foto's die ik wil opslaan maar ik weet niet hoe, als ik dan mijn pc weer uitzet dan is gelijk alles weg, weet iemand hoe ik die foto's kan opslaan..
Fred.....
 
nope je kan het niet opslaan.
Met Windows Media Connect kan je alleen je afbeeldingen en muziek stremen.
Misschien zou je kunen proberen om het op een cd'tje te branden of op een usb stick zetten(wel FAT32 geformatteerd)
Maar ik denk dat je ze dan ook niet kan opslaan.
 
Het is inderdaad niet mogelijk. Om heel eerlijk te zijn zou ik zelf mijn harde schijf voor de 360 daar niet voor willen gebruiken. Veel leuker is het om demo's te dl en af te spelen.

Je kan je foto's altijd van een USB stick aflezen (de meeste bekende usb sticks werken gewoon). Of je digitale camera aansluiten met de USB kabel en inderdaad streamen.
 
xbox

ik heb dit gedaan met ipswich ftp professional misschien te proberen???
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan