Foto's weg, alleen maar tekst

Status
Niet open voor verdere reacties.

Madelon

Gebruiker
Lid geworden
2 aug 2004
Berichten
16
Hallo,
Er is duidelijk iets niet goeds op mijn pc'tje gebeurd en waarschijnlijk heb ik het zelf veroorzaakt!
Iemand had mij foto's gestuurd via het gratis programma piczo.com. Ik heb de foto's bekeken.
Later heb ik geprobeerd 180SearchAssistent te verwijderen en daarbij misschien een belangrijke vergissing gemaakt (en nog is dat 180... trouwens niet klein te krijgen!!)
Nu wilde ik de foto's nog eens bekijken en wat blijkt: er is alleen maar tekst te zien. Geen enkele foto meer te bespeuren. Snap er niets van. Ik ben wèl eventjes aan het opruimen geweest voor die tijd en zag heel veel updates van Acrobat Reader. Ik dacht dat sommige daarvan wel gedelete konden worden:rolleyes: . (Er zit niets meer in mijn prullenbak. Heeft iemand een idee wat ik zou kunnen doen?
Madelon
 
Vermoedens (weet ik wel zeker:)) van spyware (180SearchAssistent), plaats een Hijack This Log:

* Lees dit bericht goed door:
http://www.antispywareoffensief.nl/forum/showthread.php?t=12

* Kijk hier voor uitleg Hijack This:
http://www.antispywareoffensief.nl/hijackthis/handleiding.html

* Plaats daarna je Hijack This Log in de volgende sectie:
http://www.antispywareoffensief.nl/forum/forumdisplay.php?f=38

Vermeld daar ook je probleem erbij.

* Zie ook deze mededeling waarom je een Hijack This Log op een ander forum moet plaatsen: http://www.helpmij.nl/forum/announcement.php?s=&forumid=272
 
Topictitel aangepast aangezien Ik weer!!! niks over je probleem zegt
 
Oké Gezina, ik ga het allemaal goed doorlezen en zal je daarna (wordt vast pas morgen!) laten weten of het probleem opgelost kan worden. Bedankt alvast!
Madelon
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan