Foutmelding in Windows XP.

Status
Niet open voor verdere reacties.

winnie de pooh

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
12 okt 2004
Berichten
1.417
Hallo,

Lang geleden dat ik hier nog op het forum was;) Ik hoop dat jullie me nog steeds kunnen helpen? Vast wel:)

Als ik de pc opstart dan krijg ik telkens de volgende foutmelding te zien.
<a href="http://imageshack.us"><img src="http://img325.imageshack.us/img325/553/foutmelding8bw.jpg" border="0" width="419" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /></a>

Ik moet dan via Ctrl+Alt+Del> Taakbeheer> Processen het beeinigen en dan kan ik eindelijk normaal op de computer werken.

Ik heb al met Ad-Aware, Spybot S&D en met Avast gescand.

Wat kan ik hier tegen doen zodat dit weg gaat?
Alvast bedankt:thumb:
 
Laatst bewerkt:
Plaats even een HijackThis logs op Nucia want dit duid op spyware hier kunnen ze je verder helpen.:thumb:
 
Als ik dit commando invoer bij uitvoeren opent bij mij de legitieme dr watson nog een tool van windos om fouten te registreren. Probeer eens met een systeemherstelpunt te laden of steek je windows cd-rom in typ bij uitvoeren cmd druk op enter en vervolgens sfc /scannow en druk op enter. Dus is geen spyware.
 
Hallo,

Helaas heeft een logje plaatsen nie geholpen:confused:

Heeft iemand anders nog sugesties? Zit er iets in het register fout of wat?

Alvast bedankt:thumb:
 
Graag gedaan maar weer :D :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan