Foutmelding: kan bestand of assembly MOM.Implementation, Version=2.0.2589.34834, Cult

Status
Niet open voor verdere reacties.

Mindbender

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
2 dec 2006
Berichten
3
Halo,
Bovenstaande vraag is al eerder behandeld, maar al langer geleden en ondanks hernieuwde installatie blijf ik met hetzelfde probleem zitten.

Ik heb windows XP professional net opniew geinstalleerd met alle service packs en .NET 3.0 ook net opnieuw geinstalleerd. Hierna installatie van mijn ATI Radeon 4350 videokaart.
Daarna wil ik de laatste drivers updated, die kan ik downloaden. Hierbij wordt ook de zogenaamde Catalyst geinstalleerd, en daarbij gaat het dus keer op keer verkeerd.

Iemand een idee hoe dit nu op te lossen?

MvG
 
Catalyst stelt .NET framework 2.0 als eis. Er zijn dus een paar trajecten die je kunt proberen:
1. .Net 3.0 deïnstalleren en .Net framework 3.5 installeren. hier staat .Net framework 3.5
2. .Net 3.0 deïnstalleren en .Net framework 2.x installeren. hier staat .Net framework 2.0

Succes,

Tijs.
 
Laatst bewerkt:
Dank je Tijs, maar is .NET 3.0 niet ook voldoende (je zegt dat 2.0 vereist is maar dat 3.5 ook geinstalleerd kan worden.)
 
Probeer het uit zou ik zeggen. Voor je beeldvorming: Ik heb hier op mijn computer zowel .Net framework 2.0, 3.0 en 3.5 geïnstalleerd staan. Zoals gezegd stelt Catalyst .Net framework 2.0 als eis.

Succes,

Tijs.
 
gelukt!

Na herinstallatie van windows XP, .NET 2.0 en alleen de nieuwe drivers (dus niet de drivers op de CD) van de videocard is het gelukt
Thx
 
Graag gedaan!

Wil je nu nog even de vraag op opgelost zetten? Klik op "Vraag is opgelost" in het vakje "Status van de vraag", iets verder naar beneden aan de rechterkant van deze webpagina.

Tijs.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan