Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Een computer wordt geleverd met: "free dos gebruiksrecht, geen support ".
Wat kan ik dan het beste doen om Windows XP te installeren?.
Cd van xp erin en installeren en daarna de drivers, geef ff je systeem specs door als je wilt
Jeetje, Free Dos.
Bestaan er dan PC's die geleverd worden met Free Dos?
Ik wist dat dit ongeveer ruim een jaar geleden het levenslicht zag, maar dat er ook fabrikanten , systemen op de markt brengen met dit prehistorisch gedoe is even nieuw.
Oplossing: XP rom er in en format C zou ik zeggen en ik ga er van uit dat je alle drivers voor XP bij de hand hebt.
Specs zijn de gegevens over je pc, wat voor een moederbord etc etc
Hier zijn iig geval je drivers al http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us&model=P5K/EPU
Updaten van de bios doe je alleen in het uiterste geval.
Installeer windows xp, installeer dan service pack 2 en daarna de drivers van de asus site.
Dan java en flash.shockwave, acrobat reader, office pakket.
Als dat klaar is dan installeer je een virusscanner en firewall, en je eigen programma's.
Bijzonder vriendelijk van je, dank je wel.
Ik heb er nooit aan gedacht, dat ik dit wel eens nodig zou kunnen hebben.
Op mijn huidige pc, ook zonder OS gekocht, was dat volgens mij niet het geval.
Weet wel, dat me heel wat te wachten staat, hardware installeren,al die software er weer op zetten.
Maar gelukkig heb ik mijn oude pc er naast.
Kocht destijds een Belkin switch waarmee ik 2 computers kan bedienen met
1 monitor, 1 toetsenbord en 1 muis.
Maar de baas van een computerzaak zei mij ooit, dat ik nooit aan het updaten van
het BIOS moest beginnen.
lokoloko;2465387But e.g. if you've bought a new 80GB harddisk and your BIOS don't support it - it's a good reason to make a BIOS-Update.[/QUOTE zei:En zelfs dan kijk je eerst in de release documentatie van de BIOS-en tussen jou versie en de versie die je wil gaan installeeren of de reden waarvoor jij een bios update wil doen wel gefixed is
Ik vraag me alleen af waarom je SP2 adviseerd en geen SP3
Is dat een tik fout of correct.
Mijn advies, aangezien je het systeem toch nieuw installeerd installeer dan meteen SP3, bij een nieuwe installatie gaat sp3 niet echt vaak mis in mijn optiek. daarna Chipset drivers en dan de andere drivers.
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.