.FRM bestanden

Status
Niet open voor verdere reacties.

leander24

Gebruiker
Lid geworden
16 dec 2007
Berichten
102
Hallo, ik heb meerdere bestanden met de extensie .frm gedownload , maar hoe maak ik hiervan een exe in visual studio?
 
Nieuw project starten en de bestanden importeren?
 
.Frm bestanden komen uit het VB 6 tijdperk en zijn mogelijk niet compatible met VB.NET. Dus ik denk dat importeren een optie is, tenzij VS met een conversie wizard komt, maar dan nog denk ik niet dat iets aan die bestanden hebt in VS.

Probeer het volgende:

Maak een nieuw project aan. Open de frm bestanden in kladblok een kopieer de code en plak deze in het code venster van je net aangemaakt project. Je zult ongetwijfeld een truckload aan errors krijgen, dus het is nog maar de vraag of dit wil zinvol is.

Ik zou er persoonlijk niet aan beginnen want het fixen van al die errors die je krijgt is echt niet iets wat je met plezier gaat doen. Sterker nog, functies uit het VB6 tijdperk bestaan mogelijk niet meer in VB.Net.

Aan jouw de keus.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan