Frontpage 2003 op eigen PC wel scrollen

Status
Niet open voor verdere reacties.

Henk P.

Gebruiker
Lid geworden
3 aug 2006
Berichten
23
scrollen niet langer mogelijk.

Ik gebruik Frontpage 2003.
Heb een pagina in mijn site aangepast.
Kan in Frontpage 2003 op eigen PC wel scrollen, maar als de vernieuwde pagine overgebracht is met FTP, kan ik niet scrollen.
Zoals in vorige vragen / antwoorden gemeld, heb ik (binnen de software) gezocht naar hidden - auto - overflow en scrollen in het Style en Body gedeelte.
Kan echter geen van deze worden vinden in mijn aanmaak pagina.,dus ook niet aanpassen.
Als ik de site op het web bezoek en via Bron de codes bekijk, zie ik wel het volgende.

HTML:
<style>
#catfish7ffee90e{PADDING: 0px;MARGIN: 0px 0px -90px;WIDTH: 100%;HEIGHT: 90px;BOTTOM: 0px;POSITION: fixed;}
</style>
<!--[if IE]>
<style>
#catfish7ffee90e{ Z-INDEX: 1000; OVERFLOW: hidden; POSITION: absolute;}
HTML,BODY {OVERFLOW: hidden;WIDTH: auto;HEIGHT: 100%;}
DIV#zip7ffee90e{PADDING: 0px;MARGIN: 0px;OVERFLOW: auto;WIDTH: 100%;HEIGHT: 100%;POSITION: relative;}
</style>
<![endif]-->
<div id="topad7ffee90e"></div>
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 3.2//EN">
<html>
Maar hier kan ik niets aanpassen
http://members.lycos.nl/HPeters/Maymi.htm
Hoop dat iemend mij kan helpen.
Groeten Henk.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Het is niet netjes om in een ander zijn of haar vraag jouw probleem aan de orde te stellen. Bovendien is het verwarrend voor de helpers. Daarom een eigen vraag voor je aangemaakt.
 
kan niet meer scrollen

Mijn excuses voor het op de verkeerde plaats zetten van mijn vraag.
Groeten
Henk
 
kan niet meer scrollen.

Het is niet netjes om in een ander zijn of haar vraag jouw probleem aan de orde te stellen. Bovendien is het verwarrend voor de helpers. Daarom een eigen vraag voor je aangemaakt.

Waar kan ik die vraag en eventule reacties vinden ?
m.v.g.
Henk P.
 
kan niet meer scrollen

Doordat ik overflow hidden wel via beeld / bron op het internet kon zien maar niet in mijn frontpage software op mijn eigen PC heb ik uiteindelijk dat deel gekopieerd (hidden vervangen door auto ) en in mijn eigen software bron geplakt.
En het werkt weer.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan