Geen 5.1 geluid bij toepassingen

Status
Niet open voor verdere reacties.

peervdb

Gebruiker
Lid geworden
24 mei 2005
Berichten
63
Laatst heb ik een Soundblaster Audigy SE geluidskaart gekocht met 7.1 luidspreker- ondersteuning en bij het testen doen al m'n speakers het (5.1) maar wanneer ik muziek afspeel, een spel speel o.i.d. dan krijg ik alleen maar geluid uit de 2 front speakers. Weet iemand hoe dit komt?
 
Het is bij alle toepassingen, dus ook bij Winamp en die staat goed ingesteld, want hij doet het wel gewoon op mijn oude geluidskaart, andere toepassingen ook btw.
 
Heb je in Surround Mixer ook goed ingesteld?
Zou verder niet weten
 
Ja, want bij het testen hoor ik ze dus wel allemaal, misschien is de kaart defect, who knows...
 
Muziek is in stereo, dus 2.1
Als de kaart stuk zou zijn, zou 'ie de test ook niet goed weergeven.
 
Maar mijn muziek kwam bij mijn Realtek AC'97 kaart wel uit alle speakers, net als het geluid van andere toepassingen.
 
Dan had je met die vorige kaart je instellingen iets anders staan dan nu.
 
OK.
Dus Start--->Configuratiescherm--->geluiden en audioapparaten--->audio--->afspelen van geluid--->geavanceerd---> en dan een instelling naar keuze maken had je al gehad?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan