Geen avi spelen

Status
Niet open voor verdere reacties.

jarno5684

Gebruiker
Lid geworden
17 sep 2008
Berichten
34
Hey iedereen,

Ik heb een nieuwe laptop en daar staat Vista op en nouja... das best wel balen volgens mij :(
Ik heb een film die ik spelen wil een .avi maar die wil mijn Windows Media Player niet spelen. Nu krijg ik geen foutmelding ofzo maar een soort filmpje:
Error - Incompatible Media Player

It seems like your Media Player is not compatible with this media file. Please get an up to date Media Player to watch this media file.
You should visit http://www.divxmovienow.com to download the recommended media player.

Dit word gewoon weergegeven als filmpje. Nu heb ik ook nog andere films geprobeerd en andere .avi bestanden kan ik wel gewoon afspelen. De film in kwestie heb ik net gedownload en dat wil dus niet spelen. Andere films die ik net heb gedownload worden wel gewoon afgespeeld (.mpg). Het is een beetje een rare situatie en nu ik er zo over nadenk weet ik ook niet of dit wel of niet in strijd is met de regels hier maar ik vond het iig wel de moeite waard om het te proberen. Dus weet iemand misschien wat ik kan/moet doen om dit buitengewoon irritant probleem op te lossen?
Bij voorbaat dank,
Jarno

PS, we hebben het hier dus over wmp 11, vergeten te zeggen:$
 
Laatst bewerkt:
Het lijkt erop dat je een verkeerde .avi hebt gedownload. Probeer anders eens een andere. Dit lijkt meer op reclame dan een goede film
 
haal dat bestand eens door gspot.
Hiermee kan je achterhalen of je voor dit bestand aanvullende codecs nodig hebt.
 
At first dacht ik dat ook, maar het is dus nu bij 2 films zo en bijde films zijn net even meer als 700 MB terwijl de seeds niet zo veel zijn eigenlijk. Als het dus inderdaad reclame is lijkt me dat een vrij omslachtige manier van advertisement. Het enige "rare" aan de naam is dat er ipv een spatie plek een . (punt) staat.
Kan het zijn dat dit iets nieuws van Vista is tegen piraterij ofzo? If so, waarom krijg ik dan een film om iets van divx te downloaden?

Hmm, ik zal dat gspot eens proberen, maar dat lijkt mij toch niet aangezien ik wel andere .avi bestanden kan spelen?
 
Het enige "rare" aan de naam is dat er ipv een spatie plek een . (punt) staat.
Kan het zijn dat dit iets nieuws van Vista is tegen piraterij ofzo?

Dit heb je wel bij meer films, dit is gewoon een keuze van diegene die de torrent heeft gemaakt, en heeft niks te maken met vista
 
Hmm zei:
De ene avi is niet als de andere. ligt oa met welke divx/xvid versie die bewuste avi is gemaakt.
 
Heb Gspot er net over gegooit en die zegt dat de codecs geinstalleerd zijn... Niks eigenwijs' hor, maar dat was toch ook te verwachten als ik zo'n raar filmpje te zien krijg?(A)
Dus nu is de meest logische conclusie dat ik een 3 minuten durend filmpje van 700 mb heb gedownload? :eek:
En @ blackbetty, ik word zo knetter van Vista dat het me niks zou verbazen dat dit ook weer iets van Vista was maar thnx anyway:o

Hmm... zou ik dan nog ergens meer divx/xvid moeten/kunnen downloaden?
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan