Geen internet verbinding, hoe scannen?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Haaren101

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
4 apr 2007
Berichten
3.195
Ik schijn een virus te hebben die e-mails spamt. Hierdoor heeft Ziggo me nu een week afgesloten van het internet. Ik heb de 4 PC's bij mij thuis nu met AVG gescand en er zijn een aantal trojaanse paarden gevonden. Echter, ik heb er nog geen goed gevoel bij en zou wat meer willen scannen.

Wat raden jullie aan? LET OP: ik kan met die machines het internet niet op. Ik kan wel ergens anders scanners downloaden maar heb ik dan ook de laatste virus database erbij? Vaak installeer je een kaal programma en moet je vervolgens het internet op om de laatste databases te downloaden.

Ik ben nu zover dat ik ook nog wel wil betalen voor een goede anti-virus oplossing

Ron
 
Dank je!

Hoe kan ik eigenlijk zeker weten dat ik virusvrij ben?
Is de combinatie van AVG en Superantispyware afdoende?

Ron
 
Kan je aangeven hoe ik dat bij Mbam kan doen; ik heb het zelf niet kunnen vinden

Ron
 
Tja, doe ik zo mijn best met het vertalen van vele programma's en websites.... stuur je ze gewoon naar een Engelstalige site :confused:
 
Waarom niet???? Daar moet je toch ook zijn om te downloaden, niet waar!
 
Het is toch wel leuk als je in het Nederlands kunt lezen wat het nu precies is?
En downloaden kan natuurlijk ook via de Nederlandse website.
 
Virus is toch hetzelfde in het Nederlands as it is in English. Maakt mij persoonlijk niet uit, als het maar werkt! :)

Ron
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan