geen link meer naar d en e schijf:eek:

Status
Niet open voor verdere reacties.
ben op onderzoek uitgeweest hoe het nu zit met die bedrading. de gekleurde draadjes zitten volgens mij allemaal goed en ook verbonden met het moederbord. Het gaat nu om de grijze lapdraad, die loopt van m'n rewriter naar m'n cd-rom en daarna een lang end wat nergens aan verbonden zit. Er is een plek waar ik hem in zou kunnen stoppen. net onder de verbinding van m'n harde schijf naar het moederbord zit een mogelijkheid om hem in te pluggen. Voor de zekerheid dus even de vraag of die daar in moet? Ben bang om te experimenteren en dan de hele pc naar de knoppen te helpen.


grtjes
Fenny
 
Normaal gesproken heb je op je moederbord 2 van die aansluitingen en dan ergens in die buurt nog een iets kleinere voor je diskettestation.

Kijk dus even of de maat goed is en druk hem dan erin.
Probleem is dan opgelost!!

:thumb:
 
Hallo marsmannetje en ook puppie

Het probleem is opgelost!!!!! Het was inderdaad gewoon de aansluiting op het moederbord die los was gekomen. Wat kan een ogenschijnlijk groot probleem toch heel simpel opgelost worden.

In ieder geval ontzettend hartelijk bedankt, ik ben hier ontzettend mee geholpen.

dikke kus
Fenny
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan