Geen luidsprekers in Windows 7 home

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ondertussen ook MSFixit en AudioPlaybackGiagnostic.diagcap laten uitvoeren , beide geven aan : geen probleem gevonden.
 
Alles staat in windows goed, nu alleen ontdekken waarom de speakers geen geluid voortbrengen, rechtermuisklik op het speakericoontje en voor volumemixer openen kiezen, staat alles aan?, en bij rechtermuisklik en afspeelapparaten, staat de juiste uitgang aangevinkt?
Zitten de boxen wel in het goede gaatje?
 
Hoe dom kan ik zijn ?Ik heb de speakers achter aangesloten bij de 3 gekleurde openingen : daar werken ze niet.Vooraan de pc zijn er nog twee , voor microfoon en audio , daar werken ze wel.Kan ik hieruit opmaken dat de achterste stuk zijn of gewoon uitgeschakeld ?
 
Lol, kijk eens in de bios of je daar opties hebt om voor in en achter uit te schakelen, zo ook in de configuratie software van die C-Media.
Kan ook nog een instelling van de jumpers zijn op het moederbord.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan