Geen veilige modus mogelijk

Status
Niet open voor verdere reacties.

laagvlieger

Gebruiker
Lid geworden
7 mei 2001
Berichten
524
Beste lezers,

Heb een M11 Alienware Dell laptop met Windows 10. Ik ben mijn wachtwoord vergeten en mijn Microsoft account wachtwoord werkt niet bij het opstarten.

Heb deze laptop lang niet gebruikt maar het zal mijn Windows wachtwoord wel zijn, ik moet in de veilige modus opereren om hier wat aan te doen. Heb wel het 1 en ander op het Net gevonden om in deze modus te komen, bij het opstarten Shift en aan/uit knop gebruiken, maar helaas kom ik hier niet mee uit de voeten, de computer gaat telkens uit. Aan F2 Set-up en F12 heb ik niet veel. andere smaken zijn er niet. Heb wel een Windows 10 opstart-cd en de Ultimate Boot cd maar die werken niet goed. Weet iemand hoe ik dit kan aanpakken.

Weet iemand misschien wat ik hier aan kan doen?

Bij voorbaat bedankt.

Marc
 
Laatst bewerkt:
Start de computer en wacht op het inlogscherm.
Klik dan rechts onderin op het icoontje en kies herstarten terwijl je de shift toets indrukt.
 
Bedankt voor de snelle reactie. Je bedoelt met inlogscherm dat hij helemaal uitgelopen is? Met het icoontje rechts onderin bedoel je de Shift knop? Maar dat heb ik volgens mij beschreven, dan gaat de comp uit.
 
Ik bedoel deze knop:
windows-10-login.jpg

Daarop klikken en kiezen voor Herstarten terwijl je de Shift toets ingedrukt houd.
 
Ik kwam wel in het herstelscherm, maar zag geen mogelijkheid mijn vergeten wachtwoord te omzeilen. Kan dan natuurlijk niet verder.
 
Ik zie geen mogelijkheden meer, dus zal wel een computerreparateur inschakelen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan