geforce 9800gtx

Status
Niet open voor verdere reacties.

jwamd

Gebruiker
Lid geworden
13 jun 2007
Berichten
635
als deze kaart is uitgekomen wat heb je dan nog aan een 8800ultra of zelfs in sli.
en als het toch pcie 2.0 dan kan iedereen toch gelijk overstappen.
en weet iemand het verschil tussen dx10.0 en 10.1
 
Je hebt dan nog zat aan de 8800-series. Die kan elk nieuw spel dan nog steeds erg makkelijk aan.

En ja, waarom zou iemand overstappen als de huidige PCI-E-bus tegenwoordig nog prima voldoet? Moet je weer een nieuw moederbord kopen met wellicht een nieuwe cpu en geheugen.

Verschil tussen DX10 en DX10.1 is het volgende:

Dx10.1 brengt onder andere shader model 4.1, filteren met 32-bits precisie, minimaal 4x anti-aliasing met dynamische pixelpatronen, texture cube arrays, betere compressie en meer flexibiliteit bij het kopiëren van data. Verder wordt XAudio2 toegevoegd, het geluidssysteem dat ook voor de Xbox 360 wordt gebruikt. DirectSound verdwijnt naar de achtergrond, waardoor het tegelijk ontwikkelen voor pc en Xbox op langere termijn makkelijker moet worden. Tenslotte zal 10.1 beter gebruikmaken van multithreading, wat voor eigenaars van dual- en quadcoremachines betere prestaties kan betekenen.
.
 
oke en die verschillen tussen dx10.0 en 10.1 kan je het verschil ook daadwerkelijk zien in games.
 
Ik denk als normale gamer zijnde, nauwelijks tot niet. Er zijn verschillen die waarschijnlijk alleen de echte ''graphic-geeks'' kunnen zien.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan