Gegevens kwijt externe harddisk

Status
Niet open voor verdere reacties.

Hederik

Gebruiker
Lid geworden
17 okt 2008
Berichten
191
Beste helpmij,

Ik kwam er vandaag achter dat ik al mijn bestanden voor school kwijt ben, ik had echt alles op een externe harddisk staan maar dat is nu verdwenen.

Er stonden 2 windows server 2008 machines op (virtualbox) en nog een heleboel word, excel en powerpoint bestanden.

Mijn emtec harddisk bestaat uit 2 partities, De ene partitie gebruik voor muziek, de ander voor school.
Op de "schoolpartitie" had ik ook weer een mapje staan die "school" heette en die is dus verwijderd.. Ik keek nog in de prullenbak, en hé, daar stond hij!
Ik blij alles terug zetten, stond er nog maar 1 bestandje in!

Ik heb al geprobeerd met Recuva een en ander terug te halen, maar dat is tevergeefs.
Heeft er iemand nog meer gratis oplossingen?

Ik heb echt een mega probleem als ik niet alle bestanden terug krijg.

hartstikke bedankt!
Hederik
 
Als er geen opties meer vrij zijn, en hetgene op de harde schijf is heel belangrijk, dan kun je deze naar een extern bedrijf brengen, deze zijn hier gespecialiseerd in, en kunnen je data terughalen ;) maar dat kost echt bakken met geld :D
 
bedankt voor de reacties!
Recuva heb ik al geprobeerd..
Getdataback zal ik nu maar eens proberen.

Nou het scheelt wel een heleboel werk, maar ik heb er geen 100 euro voor over denk ik.:rolleyes:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan