geluid speelt zonder iets te zien

Status
Niet open voor verdere reacties.

robinhio12

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
15 mrt 2015
Berichten
2
hallo,

ik heb sinds deze week last van iets zeer raars. Van zodra ik mijn google chrome open, komt er geluid uit. Het maakt niet uit welke website ik open, wat ik bekijk of wat ik doe. Er speelt automatisch en om de zo veel tijd iets af. Het is een beetje te vergelijken met een Britse radio. De ene keer is het reclame, de andere keer een sport wedstrijd. Het is zeer raar want ik zie niet van waar het geluid komt. Ik heb al gescand op virussen, cc cleaner laten lopen maar niets helpt. Het is echt irritant want zo kan ik zeer moeilijk naar muziek luisteren of een film bekijken.

Ik merk nu dat het ook blijft spelen als ik alles heb afgesloten...

Ook heb ik al gedurende een hele periode last van het feit dat mijn webbrowsers de proxyserver niet vinden. Ik los dit dan vaak tijdelijk op door de instelling manueel uit te zetten maar deze verspringt steeds. Ook heb ik het programma free IP switcher lange tijd gebruikt maar deze bood ook slechts een tijdelijke oplossing.

Hebben jullie een oplossing voor mij?

greetz
 
Laatst bewerkt:
ik heb de roguekiller 2x laten scannen en ik heb ook de malwarebytes anti-malware laten draaien en alle problemen zijn opgelost. Bedankt :)
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan