gescande tekst uit artikel leesbaar weergeven

Status
Niet open voor verdere reacties.

mariannevanh

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
14 dec 2004
Berichten
2.135
Ik heb een artikel uit een magazine ingescand en wil dat weergeven op mijn website zodat anderen het kunnen lezen. Echter, de tekst is veel te klein.
Nu zoek ik een hulpmiddeltje die mij de mogelijkheid biedt de pagina's weer te geven, te bladeren door de pagina's en in te zoomen om de tekst te lezen.
Hoe doe ik dat?
 
Je kunt de afbeeldingen in een PDF plaatsen. En er dan bladwijzers in maken. Maar dan ga je er wel vanuit dat mensen dat op hun computer hebben staan. Of willen gaan installeren, desnoods.

En je moet er rekening mee houden dat je te maken hebt met auteurs rechten en dergelijke
 
Ik heb een artikel uit een magazine ingescand en wil dat weergeven op mijn website zodat anderen het kunnen lezen. Echter, de tekst is veel te klein.QUOTE]

Als je het artikel ingescand hebt waarom niet eerst opslaan als bewerkabare tekst in word, vervolgens zelf bewerken en dan kopieeren en plakken in je html pagina?
Mvg
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan