Ghost op Novell

Status
Niet open voor verdere reacties.

Jerrie

Gebruiker
Lid geworden
20 okt 2009
Berichten
18
Ik heb op mijn werk het besturingssyteem novell, sp 5.
Ik heb hier vrij veel rechten op, ik ben geen admin maar heb bijvoorbeeld wel de mogelijkheid tot het taakbeheer, de cmd en het installeren van een programma.
Nou wil ik een ghost van m'n pc maken. Ik wil dus niet alleen alle data backupen, maar ook het systeem. Booten via cd is afgesloten, dus ik vraag me af of het mogelijk is als ik ben ingelogt om hier ghost op te starten en een ghost te maken van het totale systeem. Vanaf verkener zie ik slechts een gedeelte van mijn systeemprogramma's. Kan iemand mij helpen? Bij voorbaat dank!
 
Ik denk dat je dat over moet laten aan het centrale systeembeheer. Als die hun werk goed doen maken ze periodiek een kopie van al je data zodat je bij een crash die data altijd nog hebt. Ben je geen systeembeheerder dan zal het onmogelijk zijn (althans, als systeembeheer Novell goed heeft ingericht) om een ghost kopie te maken.
 
oke, dan zal ik dit aan hem vragen.
Bedankt voor het snelle antwoord ;)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan