GIF animatie loopt niet

Status
Niet open voor verdere reacties.

jopie91

Gebruiker
Lid geworden
30 okt 2007
Berichten
70
Hoi,
Ik ben de laatste tijd een beetje aan het klooien om een eigen website te maken. Lukt aardig met frontpage, maar ik heb nu een probleempje met gif-animaties. Als ik een gif plaatje op m'n site plaats, speelt het plaatje 1 keer af als ik bij het voorbeeld van de site kijk. Als ik naar de eigenschappen van de afbeelding ga, en de aantal loops verhoog of op 'oneindig' zet, speelt het plaatje helemaal niet meer af. Online speelt het plaatje al helemaal niet af...:shocked:
Wat is het probleem?:confused:
 
Voorbeeld Frontpage is geen browser.
Scripts werken niet en animated gifs ook niet.

Online? url?

:cool:
 
Ik denk niet dat die validator hier veel zin heeft. Die pagina zit vol met VML (Vector Markup Language). Dat stopt FrontPage erin en kan alleen door Internet Explorer worden gelezen.
Die taal wordt gebruikt om grafische dingen weer te geven. De standaardtaal voor dit soort dingen is SVG, maar dat ondersteunt Internet Explorer niet.
VML is niet te valideren, dus als je 'n fout hebt, heb je 'n probleem. En in Firefox, Opera, enz. zal deze pagina het gewoon nooit doen.
Als je wilt dat je pagina het goed doet in alle browsers, moet je 'n andere editor dan FrontPage gebruiken. Microsoft zelf raadt dat trouwens ook al 'n paar jaar aan, FrontPage wordt al jaren niet meer onderhouden.
'n Goed gratis alternatief dat code maakt die door alle browsers kan worden gelezen (ook Internet Explorer) is nvu: http://www.mozilla-nl.org/producten/nvu/
Of nog beter: de opvolger van nvu: http://www.kompozer.net/
Op mozilla-nl.org is ook 'n Nederlandstalig forum over nvu/kompozer
 
Die validator is inderdaad niet zo handig hier, het geeft 40 errors:p. Bedankt voor de tips, ik ga kompoZer eens proberen!:thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan