goede DVD+r ??

Status
Niet open voor verdere reacties.

haarr

Gebruiker
Lid geworden
23 dec 2001
Berichten
235
Heeft iemand hier ervaring mee?

Professional (no logo) DVD+R 4.7Gb 4x in 100-pack
artikelcode:OPOV4700PR01
mediacode = OPTODISCR04

staan hier: http://www.opus.nl/

erg goedkoop:
€ 29.95 per 100

of deze:
Budget DVD+R 4.7Gb 4x in 50-pack Cakebox
Artikelcode:BUOV4700PR01
mediacode = ISO01 001
€ 13.90 per 50

Persoonlijk heb ik hele goede ervaring met de Traxdata i.c.m. nec 1100a, maar als het even goed kan voor minder dan is dat meegenomen.
 
De beoordeling van profesional op de site van Opus zelf:
Perfect 33,3 %
Zeer goed 0,0 %
Goed 0,0 %
Voldoende 66,7 %
Slecht 0,0 %

Die van traxdata:
Perfect 75,0
Zeer goed 25,0 %
Goed 0,0 %
Voldoende 0,0 %
Slecht 0,0 %

Bij twijfel zou ik sdan gaan voor traxdata 4x, 10 stuks voor 4.95. Kijk even hier http://www.opus.nl/produkten_detail.asp?l=ned&pdid=4262
 
Bij twijfel zou ik sdan gaan voor traxdata 4x, 10 stuks voor 4.95

Maar dit scheelt 20 of 22 euro met de prof en de budget per 100 stuks

Dus de gok is of 20 euro besparen of 30 euro weggooien???
 
ik koop altijd platinium 0,48 stuk
wel wat duurder maar voor momment nog geen kapot gebrand
dat kan ik niet zeggen van blancos of goedkopere merken
dus ik zou zeggen koop de middenklasse van dvd's
 
Ik heb zelf goede ervaringen met Philips, Platinum, Maxell en Traxdata. Als je wat goedkopere wilt proberen koop er dan bijvoorbeeld 10 exemplaren van. Dan is de schade als ze niet werken in ieder geval beperkt. Ik ga persoonlijk dan toch liever voor save net als ibiza. Ik kan natuurlijk niet in andermans portemonnee kijken.
 
Ik heb al vele merken gehad: alleen met datatrack had ik problemen. Nog nooit een dvd mislukt (behalve eigen schuld) van Traxdata(zeker 200), Imation, Datawrite, Platinium, Merkloos van Forcys, Media, Thats Write. Allen dvdr+ samen denk ik toch wel behoorlijk wat dvd's gebrand.
Ik had gehoopt dat iemand ervaring had met prof/budget dvdr+
 
Laatst bewerkt:
Kep ze beide gekocht:

Budget zijn prima voor NEC 1100/1300
Prof. worden door deze niet gezien. Deze doen het wel OK met nieuwe (DL) branders. (inmiddels doorverkocht)
Maar het prijsverschil met Traxdata is inmiddels nog maar 7 euro per 100 en daarmee heb ik hele goede ervaringen en de budget (tijdelijk??) uit het assortiment.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan