Goede keuze: DELL

  • Onderwerp starter Onderwerp starter mnb
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.
Sony, Dell en Asus zijn degelijke laptops. Al hoor ik ook veel goede dingen over Toshiba, maar daar heb ik geen ervaring mee. Medion is ook een aanrader voor desktops athans, heb er geen ervaring mee op laptop gebied.
HP en Acer zou ik vanaf blijven. Mits je een duurder model van HP neemt 1000+ Euro. Een laptop die meer geschikt is voor video bewerken:

http://tweakers.net/pricewatch/327837/asus-k56cb-xx005h/specificaties/

- Ook weer een ultrabook maar dan 2.3 KG
- Mooi design
- GT740M videokaart met een Intel core I5 (2.6Ghz)
- Windows 8

Het prijs verschil zit hem in de mobiliteit, (Platte) design, vingerafdruk scanner, accuduur en Windows 8 PRO
 
Laatst bewerkt:
Ik denk aan deze: Asus S56CB-XX009H
Is die geschikt voor wat ik wel? Lange accuduur, snel, videofilmpjes met moviemaker bewerken.

SSD...

En kan ik de office licentiecode die ik al heb, gebruiken op deze nieuwe laptop?
 
Laatst bewerkt:
Ja hoor de laptop heeft erg veel prijs/kwaliteit verhouding. Even voor de duidelijkheid de SSD word niet gebruikt als opslag geheugen maar als cache voor je HD. Waar de HD bestanden overdrachten mee regelt. Het is zeg maar de 64MB cache normaal van de HD maar nu heb je 24GB cache van de SSD. Wat tot 5x zo snel kan zijn als de cache van een normale HD. Ook kan je Readyboost van Windows 8 er op zetten wat wel kan oplopen tot 256GB) http://windows.microsoft.com/en-us/windows7/products/features/readyboost

Waarschijnlijk kan je de licentie code wel opnieuw gebruiken. Als je het zeker wilt weten kan je het hier navragen. http://answers.microsoft.com/nl-nl (Gratis)
Als je de licentie code vermeld in een post doe je het als volgt: xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-WPQQ8

Je hoeft alleen de laatste 5 cijfers van je licentie code te vermelden en kunnen de medewerkers van Microsoft Nederland in een database zien of de licentie code opnieuw kan worden gebruikt op een andere pc.
PS: Het is belangrijk dat je de xxxx.xxx.ect gebruikt. Zodat ze kunnen zien dat het om een echte licentie code gaat. De xxx staan voor de overige cijfers, die laat je alleen niet zien. (Zodat andere mensen niet jouw code gaan gebruiken)
 
Laatst bewerkt:
Lees goede dingen over de Asus N56VJ-S4149H nu 699 scheelt toch weer.
Full HD fijn, goede videokaart. Goede keuze?

Het belangrijkste vind ik dat ie snel is, lange accuduur, goede filmbewerking, Skype goed microfoontjes ed dus,
Office moet er goed op draaien, goed scherm, ook buiten te gebruiken. Wifi mogelijkheid, DVD
 
Is ook een goede keuze. Alleen, omdat er geen Matscherm op zit. Zal het scherm weerspiegelen. (buiten)
Als je nou weer de grotere broer neemt van deze laptop, heb je wel een matscherm.

http://tweakers.net/pricewatch/336309/asus-n56vb-s4060h/specificaties/

- 6GB geheugen (i.p.v 4GB)
- GT 740M (I.p.v GT635M) > Videokaart is ongeveer even krachtig "Iets krachtigere" maar zuiniger. (Waardoor je de accuduur weer iets verlengt)
- Verlicht toetsenbord
- Matscherm
- Het is een N-serie model, speciaal ontworpen voor multimedia gebruik. https://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/N56VJ/ (Ook ideaal voor skype met een HD webcam)

Voor de rest precies hetzelfde.
 
Laatst bewerkt:
ben er nog niet uit. Asus lijkt prima, maar die laatste heeft geen SSD en ik wil snelheid...ook 5400 RPM heb liever 7200 RPM zeker als er geen SSD inzit.

Belangrijkste is snelheid, video bewerking en goed scherm (anti glans/hd) en goed geluid voor Skype.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan