Lees dit eens, misschien helpt dat je verder. Is overigens gewoon aanwezig in de helpsectie van XP.
Werken met Lokale gebruikers en groepenVoor het uitvoeren van sommige taken moet u mogelijk zijn aangemeld als Administrator of als lid van de groep Administrators.
Met Lokale gebruikers en groepen kunt u gebruikers en gebruikersgroepen voor de computer beheren. U kunt nieuwe gebruikers en groepen definiëren, gebruikers aan groepen toevoegen, gebruikers uit groepen verwijderen, gebruikers- en groepsaccounts uitschakelen en wachtwoorden opnieuw instellen.
Lokale gebruikers en groepen openen
Open Computerbeheer (lokaal).
Klik in de consolestructuur op Lokale gebruikers en groepen.
Opmerkingen
U opent Computerbeheer als volgt: klik op Start en Configuratiescherm. Dubbelklik achtereenvolgens op Systeembeheer en Computerbeheer.
Klik in Computerbeheer op Help in het menu Actie voor informatie over het gebruik van Lokale gebruikers en groepen.
Klik op Verwante onderwerpen voor meer informatie.
Verwante onderwerpen