Grub verwijderen - XP starten

Status
Niet open voor verdere reacties.

Arnold Velema

Gebruiker
Lid geworden
19 apr 2003
Berichten
110
Na een kort experiment met Pardus Linux als dual-boot met XP heb ik gisteravond via schijfbeheer alle Linux partities verwijderd en de vrijgekomen ruimte met PartitionMagic weer aan de NTFS-partities toegewezen. Grub is blijkbaar niet (geheel) verwijderd en geeft error22.

Ik hoopte dat ik met een nieuwe bootpartitie het probleem kon verhelpen (cd-repareren-fixboot). Dit hielp wel direkt na installatie van Pardus. Maar helaas ... Zou hetzelfde kunnen werken met Fixmbr ?

In dit forum lees ik iets over Fdisk/mbr met een opstartdiskette en iets over CFdisk (wat en waar is dit ?). Zou 1 van beide helpen ?
 
lijkt me niet dat ie dat expres doet
Dat lijkt mij van wel, het is nl. in twee verschillende secties geplaatst. Maar deze discussie gaan we hier niet voeren. Nogmaals Mod is ingelicht.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan