Kijk, je bouwt een soort VPN (Virtual Private Network) op met Hamachi. Normaal gesproken is het niet mogelijk om vanaf 1 ip-adres (dus het ip-adres dat je via je provider gebruikt voor Internet) om méér dan 1 VPN verbinding op te zetten met een VPN-server (Hamachi dus).
Nu ken ik Hamachi maar gedeeltelijk, maar ik vroeg me dus hardop af of Hamachi het wél mogelijk maakt om vanaf 1 Internet ip-adres meerdere van dergelijke VPN-verbindingen op te bouwen.
EDIT: Ik heb zojuist even een link bekeken m.b.t. portforwarding voor Hamachi, en hieruit zou je de indruk kunnen krijgen dat mogelijk beide Hamachi-gebruikers op je netwerk via Hamachi contact zouden kunnen houden indien voor beiden pc's/laptop een eigen (dus van elkaar verschillende) UDP poort wordt geforward. Zie (als voorbeeld)
hier voor Thomson Speedtouch 516.
Voorbeeld:
Jouw pc heeft ip-adres (intern) van 192.168.1.100
Jij stelt als Hamachi magic port in: 12975
Jij forward in de router: UDP poort 12975 naar 192.168.1.100
Andere pc heeft ip-adres (intern) van 192.168.1.101
Op andere pc wordt als Hamachi magic port ingesteld: 12980
In de router wordt geforward: UDP poort 12980 naar 192.168.1.101
Misschien werkt het.
Tijs.