Handtekening over de volledige breedte van mail

Status
Niet open voor verdere reacties.

Webbart

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
22 okt 2014
Berichten
4
Via HTML codes kan je een afbeelding over de volledige breedte van je scherm zetten. En als je je scherm verkleint, verkleint ook de afbeelding mee. Maar ik wil dit ook in een e-mail handtekening. En dat lukt me niet.
De afbeelding blijft altijd even groot.
Kan er iemand me aub dringend verder helpen hoe ik dit kan bewerkstelligen?
Volgende code gebruik ik in HTML en dit werkt perfect als webpagina, maar niet als handtekening. Daar blijft de afbeelding steeds even groot.
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">
<html>
<head>
<title>Test Handtekening</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8"/>
<meta name="description" content="Slide Down Box Menu with jQuery and CSS3" />
<meta name="keywords" content="jquery, css3, sliding, box, menu, cube, navigation, portfolio, thumbnails"/>
<style>
body{
background-color:transparent;
}
</style>
</head>

<body>
<table width="100%" cellspacing="0px" cellpadding="0px">
<tr width="100%">
<td align="left" style="padding-left:15px; padding-top:5px"><img src="image001.png" style="width: 100%"></td>
</tr>
</table>
</body>
</html>
 
Hallo Bart.

Welke outlook gebruik je, zodat helpers je nog beter kunnen helpen. Er zal wel weer verschil in zitten welke je gebruikt. ;)
 
Ik weet hoe je een Handtekening kan toevoegen en gebruiken in Outlook, maar het probleem is dat de handtekening zich zou moeten aanpassen aan de breedte van het scherm. En dat lukt me niet :(
 
Ja het is wat met die afbeeldingen. Ik begrijp dat je het weet, maar de oorzaak ligt waarschijnlijk aan je afbeelding.

DPI. Dot per inche. Normaal standaard is is 72 maar dit wordt opgerekt naar 96 DPI, kennelijk veroorzaakt dat het probleem.

Misschien kun je iets doen met het programma irfanview.

Of iets met pixels. Ik weet niet of het beeld dan over de hele pagina breedte komt.

Het zal misschien zo zijn beperkingen hebben.

Klikje
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan