Harddisk wil niet opstarten

  • Onderwerp starter Onderwerp starter BEAT
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

BEAT

Gebruiker
Lid geworden
8 apr 2001
Berichten
490
ik heb ter controle een andere hd aangesloten met de ide en stroomkabel die in mijn eigen hd zitten,de hd word wel gevonden maar ik moet op de gebruikersnaam klikken om windows op te starten,maar dat lukt niet omdat de muis dan niet werkt,hoe kan ik dat oplossen?
Heb hem ook aangesloten gehad met een vrije ide en stroomkabel in de kast,dan kan ik alles zien wat op de schijf staat en de muis werkt dan wel(windows start dan op vanaf mijn eigen hd)
Omdat windows niet opstart kan ik ook geen wijzigingen aanbrengen ,dit omdat het de bedoeling is dat de hd een kapotte hd in een andere comp moet vervangen.
 
Laatst bewerkt:
Je wilt een harddisk uit een comp in een andere comp laten werken en je verwacht dat windows die daar opstaat ook in die andere pc werkt?
Begrijp ik dat zo goed?
 
Gaat meestal niet werken, alleen bij een Intel chipset uit dezelfde serie en zo te zien is dat niet zo.
Een herstelinstallatie doen met de windows cd/dvd.

Overigens is de titel wat misleidend, de schijf start wel op maar windows niet.
 
Is het mogenlijk om windows te verwijderen van deze schijf,ik zie windows met alle onderdelen wel als ik hem met de vrije kabels aansluit?
Dan kan ik hem in de andere pc zetten en windows weer installeren.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan