HDTV op pc. Kwaliteit zuigend.

Status
Niet open voor verdere reacties.

appelsapman

Gebruiker
Lid geworden
24 sep 2006
Berichten
530
Ik heb voor lange tijd hier een HDTV bij mij thuis staan. Het probleem is als volgt. Het is een 36inch Samsung HDTV 720P. Ik heb mijn pc aangesloten op DVI naar HDMI. HDMI uiteinde natuurlijk in de tv gepropt. En mijn videokaart is een HD4870

Verdere specs
Q9550 quadcore " 3,8GHZ
en 4Gigabyte ram geheugen.

Hoe het beeld eruit ziet.

Kleur is veel helderder dan een pc monitor. Wellicht heel normaal. Maar nu komt het vervelendste. Het scherm is weel minder scherp als een pc monitor. Je kan de resolutie wel hoog zetten. In mijn geval 1920 * 1080

Dan ziet alles er nog heel onscherp uit. En ik moet dan me best doen kleine teksten te lezen.

Weet iemand of ik hier iets aan kan instellen. Bij vootrbaat dank.

Ik werk op Vista ultimate64bit en xp pro 32bit (Dualboot)
 
Raar. Ik heb mijn computer (smpel 7300-kaartje) via vga kabel aangesloten op een sony tv (100cm) . Perfect beeld. Met name ook met tekst.

Ik heb geen ervaring met hdmi, dus ik kan je verder ook niet helpen.
 
Ik had ook nog iets anders. Als ik sommige spellen speel. Tot nu toe weet ik dit alleen nog maar van GTA IV. krijgt mijn HDTV ineens geen signaal meer.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan