Heel raar probleem!

Status
Niet open voor verdere reacties.

Stijn2211

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
11 feb 2013
Berichten
3
Hallo,
Ik heb sinds gistermiddag een heel vreemd probleem, ik ben al uren bezig geweest om het op te lossen, maar niks heeft geholpen.
Het probleem begon wanneer ik mijn NAT per ongeluk uit had gezet, die ik vervolgens direct weer aan heb gezet.
Sindsdien heb ik internet met een geel uitroeptekentje in mijn startbalk, Skype, Spotify e.d werken nog prima. Maar zodra ik een (game)server probeer te joinen, of een internet pagina te openen, doet hij het niet.
Dingen die ik al heb geprobeerd:

Router er uit halen, (glasvezel)modem direct op PC aansluiten en half uur wachten.
Dit heeft Caiw mij verteld, dit heeft mij soms geholpen, helaas deze keer niet. We weten nu in ieder geval wel dat het niet aan het modem ligt, want de laptop die er op aan was gesloten werkten toen wel.

Router opnieuw opstarten / Van het stroom afhalen / Terugzetten naar fabrieksinstellingen
Al deze potentiële oplossingen die mogelijk een positief gevolg konden hebben werkten helaas niet.

Bedrading verwisseld
Ik heb verschillende draden die mogelijk kapot konden zijn vervangen en nog geen resultaat...

Router vervangen
Ik heb de huidige router vervangen voor een ouder type sitecom type, maar dit werkte ook niet, het ligt dus niet aan de router.

Ik typ dit nu vanaf mijn laptop, die direct op het modem staat aangesloten. Zodra ik dit draad aan een andere PC aansluit, werkt de verbinding niet meer. (bij meerdere PC's geprobeerd!)
Dit is de laptop waar ik in de router opnieuw de start wizard heb uitgevoerd, dit is misschien de verklaring voor de bovenstaande rariteit.
Ook heb ik het modem ge-restart maar dit werkte ook niet.

Overige informatie:
- Sitecom 300N router
- Glasvezel modem gekregen van CaiW (alles in een glasvezel), merk nu even onbekend.
- Windows 7 64-bit
- AVG Virusscanner

Ik hoop dat er iemand is die hier misschien een oplossing voor heeft!

- Stijn
 
Laatst bewerkt:
Probeer de drivers van de netwerkkaart eens te verwijderen in apparaatbeheer, vervolgens de computer opnieuw opstarten en dan zal windows de drivers opnieuw installeren. Mogelijk dat dat helpt, want ik denk niet dat het aan de router danwel modem zelf ligt ;)
 
Probeer de drivers van de netwerkkaart eens te verwijderen in apparaatbeheer, vervolgens de computer opnieuw opstarten en dan zal windows de drivers opnieuw installeren. Mogelijk dat dat helpt, want ik denk niet dat het aan de router danwel modem zelf ligt ;)

Ik weet niet of dat het probleem oplost, omdat het probleem op alle computers geldt, dus het lijkt me sterk dat de drivers op alle computers plotseling outdated zijn. Ik zal het toch een keer proberen als ik thuis ben.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan