Help met mijn PC

Status
Niet open voor verdere reacties.

Dave454

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
6 nov 2009
Berichten
3
Hoi.....

Ik heb een vaste computer(het is een Intel)
en ik heb laast een update voor windows 7 geinstaleerd...
Maar ik heb hem ook op mijn laptop gezet. alleen mijn laptop kan internet vinden en mijn PC niet(Ik heb draadloos: Linksys) als ik op windows 7 wil klikken van Add wireless internet zegt hij(wel in engels): The Windows wireless service is not running!
Ik had eerst vista en daar deed hij het op..
dus ik ging zoeken op help en ondersteuning en er stond:
Hebt u een laptop dan heeft u een schakelaar op de laptop: ja die heb ik
en dan staat er hebt u geen laptop dan moet er een knop zitten...
en dan verder niks

kan iemand mij daar bij helpen????
 
Je vaste pc heeft een draadloze kaart voor ontvangst?

Daar wel de drivers van geinstalleerd?

Kijk eens in apparaatbeheer of je vraagtekens ziet staan.
 
Ik heb al eerder gewoon op internet gezeten met vista...
ik heb een linksys cd geinstaleerd als je dat bedoelt
maar hij zegt dat de draadloze conectie niet is geactiveerd dus kan ik daar wat aan doen met een knop ofzo
 
Je geeft helaas niet echt antwoord op de vragen die ik stel en ook geef je niet aan of er vraagtekens in apparaatbeheer staan.

Je hebt de de Linksys dus geinstalleerd, maar heb je ook de drivers voor je draadloze kaart in de pc geinstalleerd? De melding geeft duidelijk aan dat je draadloze kaart/usb stick (weet niet wat je hebt) niet ingeschakeld is.

Een laptop heeft inderdaad vaak een schakelaar. Bij een pc ben ik dit echter nog niet tegen gekomen (kan aan mij liggen).
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan