Als ik jouw was zou ik het volgende doen:
Als je dat spel eerder had geïnstalleerd de-installeer het en gooi de installatiebestand(en) weg. Als het nog niet was geïnstalleerd maar wel op je PC aanwezig als installatiebestand(en), mik het weg.
Download vervolgens Ccleaner (
http://filehippo.com/download_ccleaner/) en installeer het.
Kies als Ccleaner is geïnstalleerd bij het eerste tabblad "Cleaner" voor alle opties op twee na: Geschiedenis auto-aanvullen en Venstergrootte niet aanvinken.
Kies Opschonen (Analyseren is aardig maar zelf kies ik altijd direct voor opschonen). De eerste keer zul je een immense hoeveelheid troep kwijt raken (meer dan 200MB is niet ongebruikelijk).
Na het opschonen ga je naar "Register".
Scan daar naar problemen en kies vervolgens voor herstellen van de problemen. ook hier zal een beste waslijst verschijnen.
Er wordt gevraagd of je een back-up van het register wilt maken; doe dat en plaats die op het Bureaublad (mocht er namelijk onverhoopt iets mis gaan dan kun je via rechtsklikken op dat registerbestand de oude situatie herstellen).
Herstel daarna het register.
Oh ja, ik gebruik Ccleaner heel veel. Het wist de sporen van internetgebruik op je computer uit. En dat levert veiligheid (cookies en tijdelijke bestanden worden onder meer verwijderd) en snelheid op. In elk geval draai ik Ccleaner direct voor en direct na internetbankieren.
Als dit alles is gedaan zou ik eerst Java updaten of herinstalleren (
http://www.java.com/nl/) en daarna dat Tibia spel opnieuw downloaden en installeren.
Succes ermee,
Jan