Herstelt Drevitalize 1.2 tijdens of na scan?

Status
Niet open voor verdere reacties.

prete3000

Gebruiker
Lid geworden
10 jul 2007
Berichten
5
Laptop liep sinds gisteren vast telkens ik inlogde op Vista. De computer liep ook constant vast tijdens de schijfcontrole bij opstarten. Na controle via linux (dualboot) merkte ik dat schijftesten ook in ubuntu nooit konden voltooid worden. Vandaar dat ik dacht dat het zou liggen aan een fysiek beschadigde harde schijf.

Nu heb ik Drevitalize 1.2 op mijn laptop losgelaten en effectief, die heeft helemaal in het begin van de HD 2 slechte sectoren gevonden, en dan iets verder nog 32. Nu is hij intussen al 30 uur aan het scannen en hij zit nog niet halverwege. Nu bestaat de mogelijkheid om de scan te stoppen. Er staat wel 'bad sector found: 34', 'bad sectors recovered: 34' dus ik vroeg me af of ik nu gewoon de scan kan stopzetten want aangezien er verder nog geen slechte sectoren gevonden zijn, en vista toch in het begin staat, zou het al moeten werken.

Dus concreet: Als je Drevitalize 1.2 scan stop zet, heeft hij dan al de slechte sectoren hersteld (en daarmee bedoel ik, gemerkt als 'over te slaan') of moet de scan volledig afgewerkt zijn?

Ps Geduld is niet mijn sterkste kant, ik heb het erop gewaagd en blijkbaar herstelt Drevitalize de sectoren meteen. Intussen weet ik ook zeker dat dat het probleem was, want vista loopt weer vlotjes
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Hallo

Controleer deze harddisk eens d.m.v. crystaldiskinfo.

Weet je meteen wat de fysieke staat is van deze harddisk.

Alle gebruikte benamingen in dit prg zijn ruimschoots gedocumenteerd op www

Peter
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan