• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Het is Allemaal Jullie schuld !!

Status
Niet open voor verdere reacties.

Revdutchie

Gebruiker
Lid geworden
29 nov 2009
Berichten
645
Potverdorie,

Een maand geleden heb ik een grote mond in het cafe en zeg, dat darten met zo een papieren bordje ernaast om te tellen is toch ook niet meer van deze tijd dan kan veel makkelijker op een computer.
Nou dan maak je toch wat voor ons zegt de uitbater. Ok, volgende week klaar zeg ik.

De volgende dag, ik start Excel op om ff een simpel sheetje te maken, dan opeens PROBLEEM. Iets kan niet wat ik wil of weet.......hmmmmmmm. FF googlen dan maar he !
Verrek een forum over Excel, das handig. Is ff kijken waar ze het allemaal over hebben.
Huh, er roept iemand iets over VBA was da nou weer, spannend even verder lezen.

Zal ik eens een vraag stellen op dit forum ? zal ik ? Ach wat, laat ik het proberen, ze zien me toch niet en een antwoord zal ik met zo een noob vraag ook wel niet krijgen. Ze lachen me vast uit als ik vraag hoe een cel geel wordt als er een 3 in staat. Weetje wat, ik doe het toch !

Zo gedaan en op de bank gaan zitten het laatste Journaal gaan kijken, daarna hup naar bed, of zal nog even kijken of me vraag op het forum is geplaatst. WOOOOOT, ik heb al 3 antwoorden en dat op dit onmogelijke tijdstip. Nou dat wil ik wel even proberen of het werkt.

Paar uur later: Wat hoor ik nou voor vreemd geluid ????? **** dat zijn vogels, mag wel eens naar bed geloof ik maar heb wel een mooi stuk van me dart progje af. Ik voel me een hele vent, zo dat doet niemand me snel na denk ik nog.

Vanaf die dag ben ik een Excel verslaafde. Ik werkte er al 12 jaar mee maar kom er nu pas achter wat een power er in zit.

Maar nog veel meer power zit er achter dit forum en met name de helpers. Het maakt bijna niet uit op welk tijdstip je wat vraagt een antwoord laat nooit lang op zich wachten.
Soms denk ik wel eens slapen die mensen wel, maar dan kijk ik naar mezelf en ja ik zit ook nog steeds achter dat ding.

Je gaat wel mensen herkennen, Warme Bakkertje is volgens mij echt bakker, zijn antwoorden zijn meestal midden in de nacht. (hoop dat hij klaar is met de Oliebollen voor dit jaar) Danny zit er de hele avond, lijkt wel of hij samen met Ginger gewoon zit te wachten op vragen. Tja en dan heb je nog Roncancio en Wigi, wanneer die slapen weet ik niet, volgens mij nooit en zowel dan hebben we Trucker ,HSV, snb, Hoornvan nog als backup.

In het onmogelijke geval dat een van bovenstaande er niet is, dan staan er altijd weer 200 andere klaar, als ik iemand zijn naam ben vergeten, sorry. Dit was ook maar een kleine greep uit het aanbod helpers hier, het is echt ongelooflijk.

Maar moet ik nu naar de Jelinek kliniek, want ik ben Excel (VBA) verslaafde aan het worden !
Dus idd allemaal jullie schuld.

OMG, en nou heb ik vandaag userforms gezien, nou wordt het zeker laat, wat een gave dingen kan je daar mee.
Bereid maar weer voor op vele vragen :-)

Wat ik eigenlijk bedoel te zeggen maar dan korter;
Dit forum is super maar de helpers zijn "The Best " Petje af voor jullie allen.

Zo dat was mijn nieuwjaars speech, maar op waarheid gebaseerd.

@moderator
Dit hoort niet hier thuis want het is geen vraag, maar wist niet waar anders.

Vriendelijke groeten
en een super 2010 allemaal

Jacques
.
 
Laatst bewerkt:
Namens de helpers bedankt voor deze mooie afsluiting van het jaar. Deze vraag hoort hier misschien niet volgens jou maar ik vind van wel. Het gaat tenslotte om een bedankje aan met name de Excel helpers. :thumb:

ps. Om dit epistel dit jaar niet in de vergetelheid te laten geraken zet ik hem even stickie. :D
 
Revdutchi, Wow.... Niet dat je als helper zit te wachten op complimentjes - omdat je als helper namelijk vrreselijk verslaafd bent aan het pakket Excel en al z'n mogelijkheden en daar anderen graag deelgenoot van maakt - maar zo'n veer op een plek (ergens halverwege de achterzijde van het menselijk lichaam:D) als afsluiting van weer een helpend-jaar is natuurlijk super!!!
Als ik voor mezelf spreek, kan ik alleen maar zeggen 'graag gedaan'!

Alle helpers en vraagstellers van Helpmij.NL een mooie jaarwisseling - pas op met vuurwerk want Excellen met een paar ontbrekende vingers is vast héél lastig - en een super fantastisch nieuwjaar toegewenst!

Groet, Leo
 
Ik denk dat ieder die zich inzet om de vraag van een ander mee op te lossen zich hier een beetje helper mag voelen. Het gaat hier tenslotte om het delen van kennis. Als de wereld moest draaien op de onbaatzuchtigheid die hier getoond word dan was iedereen gelukkig.
Als VBA-liefhebber(allerminst een expert) heb ik natuurlijk een zwak voor de VBA-experts hier, maar gaat mijn waardering en verbazing vooral uit naar de formulegoeroes . Ik kan enkel maar (een beetje:D) jaloers zijn op mannen als HSV , Bandito Bob, Popipipo, Thankyou, WHER e.a. als ik zie welke megaformules die uit hun mouw trekken(en ze werken nog ook :p)
Ik zou hierbij aan eenieder die ik niet vergeten en vergeten ben een allerfijnst nieuwe jaar willen toewensen en hopen dat we mekaar hier nog vaak mogen tegenkomen
 
Laatst bewerkt:
Prachtig, misschien ook als artikel in de eerste nieuwsbrief van 2010 laten plaatsen? Als je dat goed vind geef mij maar een seintje.
 
Prachtig, misschien ook als artikel in de eerste nieuwsbrief van 2010 laten plaatsen? Als je dat goed vind geef mij maar een seintje.

Ja hoor geen probleem, elk woord wat er staat is namelijk 100% waar.

Groeten,
Jacques
]
 
Beste Revdutchi ;)

Langs deze weg wil ik ook mijn Beste wensen toewensen aan iedereen op dit Forum.

En hoop mijn collega's en ik in de toekomst je, en nog anderen nog verder te helpen hier op dit forum.

Groetjes Danny. :thumb:
 
Deze regel viel me op, doordat alles één regel naar beneden verschoven is ten opzichte van normaal.

Tja, wat kan ik er van zeggen.
Het is een soort van verslaving volgens mij (mijn vrouw :p).
Alleen al een mooie/goede/simpele oplossing kunnen bedenken geeft me al voldoening, en dan een welgemeend bedankje van de vraagsteller maakt het nog leuker.
Ook de waardering van collega helpers geven me ook een gevoel dat je erbij hoort.
Dus verwacht ik dat we elkaar in 2010 ook weer zullen tegenkomen, en kunnen aanvullen/versterken met mooie oplossingen.


Hierbij wil ik dan ook een ieder die hier een bezoekje brengt, een fijne jaarwisseling wensen.
 
Jacques,

Zeer bedankt voor je lovende woorden. Ik begrijp precies wat je bedoelt en voelt.

We gaan dit zeker in de nieuwsbrief plaatsen samen met enkele (kern)reacties van de kant van de helpers.
 
Jacques,

Zeer bedankt voor je lovende woorden. Ik begrijp precies wat je bedoelt en voelt.

We gaan dit zeker in de nieuwsbrief plaatsen samen met enkele (kern)reacties van de kant van de helpers.

Ik wist niet eens van het bestaan van de nieuwsbrief, krijg ik die automatisch of moet ik daarvoor iets instellen op dit forum ?

Groeten,
Jacques
 
Klik linksboven op Gebruikerspaneel, klik dan op "Wijzig opties" en vink "E-mail van Administrators ontvangen" aan.
 
Revdutchi , Ik probeer te helpen waar ik kan , de kennis die ik over excel heb , heb ik dan ook deels hier op het forum opgedaan , met de hulp ( bijstand ) van de gekende helpers die jij al grotendeels hebt opgesomd . Ik vermoed dat Wim Hoornvan ook op het lijstje mag terechtkomen als gedreven helper .
Aan alle helpers , kandidaat helpers of bezoekers een heel fijn eindejaar en de beste wensen voor 2010
 
Beste Revdutchi ;)

Er mogen er nog op je lijstje komen volgens mij nl.

HSV, snb, Hoornvan. en nog een paar die ik waarschijnlijk vergeten ben :eek:

Groetjes Danny. :thumb:
 
Danny,

Op zich bedoel ik iedereen hier en kon er vannacht even niet meer bedenken,
maar de door jou genoemde zijn zeer zeker het vermelden waard dus ik heb ze er bij gezet.

Groeten,
Jacques
 
Bedankt allemaal

Ook ik wil even reageren op de "vraag c.q. opmerking" van Revdutchi.

Ik bezoek regelmatig dit forum als ik met excel een bestandje, formule, vba of ander probleem zit. Meestal heb ik na korte tijd zoeken al een oplossing gevonden, maar lukt dit niet dan stel je een vraag en korte tijd later het je het antwoord of oplossing in je bezit.

Daarom wil ook ik via deze weg alle forum leden die al genoemd zijn in deze topic hartelijk danken voor hun inzet om leken zoals ik op excel gebied te helpen en bij te staan bij problemen.

Ze verdienen zeker een pluim voor hun inzet en dus ook namens mij BEDANKT en ga zo door in 2010.

Voor iedereen die dit leest een gelukkig, gezond en vooral leerzaam EXCEL 2010.

Groeten John
 
Iedereen op dit forum een goed, gezellig en gezond 2010 toegewenst :thumb:. Waar ik tijd, zin en me geroepen voel zal ik zeker blijven helpen en leren.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan