Hijackfree

Status
Niet open voor verdere reacties.
Het programma a-squared HijackFree, van Emsi Software ontleent zijn kracht aan de mogelijkheid om de scanresultaten online door EMSI Software van commentaar te laten voorzien. Het is een krachtige, uitgebreide tool, ook geschikt voor systeembeheerders. Ik heb het een tijdje getest, maar vond het te zwaar, maar ook te ongewis in de scanresultaten. Daar wijzen de makers ook op: hun waarschuwingen of signaleringen moet door de gebruiker gewogen worden en niet klakkeloos gevolgd.

Ik weet niet wat je precies met log bedoelt, ik denk dat je een tussenstap te zien krijgt, maar je moet vervolgens de online-beoordeling laten uitvoeren.
 
Het is een soort HijackThis, alleen die logjes worden heel veel gebruikt, en ik heb op fora nog nooit een logje van HijackFree gezien.
 
Bedankt! Ik denk dat ik bij problemen gewoon hijackthis gebruik.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan