Hijackthis controle

Status
Niet open voor verdere reacties.

appelsapman

Gebruiker
Lid geworden
24 sep 2006
Berichten
530
Ik weet niet zeker of ik hier goed zit, maar ik hoop van wel dus.

Mijn pc deed het alsmaar uitstekend. Gister nog vol zitten internetten en zo het een en ander met de gebruikelijke 1700KB/s snelheid gedownload. Maar nu ben ik net terug van weggeweest en bleek me pa de hele dag achter de computer te zijn geweest. En ik denk dat hij paar verkeerde dingetjes gedowload heeft. Ik zie ook sommige progammas op mijn pc staan die ik er nooit op geinstalleerd heb.

Maar me internet is nu dus faking traag. Zo ongeveer 400KB/s maximale downloadsnelheid. Waar vele misschien tevreden mee zullen zijn maar een 20MB abbo moet je natuurlijk geen 400KB/s opleveren dmv allerlei zooi in de pc.

Ook kan ik ineens firefox niet meer gebruiken. Firefox start wel op, maar ik kan met firefox helemaal niet meer internetten. Hij kan helemaal geen paginas meer vinden. IE7 doet het gelukkig nog wel. Met de slome downloadsnelheid dus. Ook zijn er sommige sites waar ik helemaal niet meer terecht kan. Gelukkig deze nog wel.

Dit is het logje. En mogen er maar veel fouten in staan zodat er zoveel mogelijk opgelost kan worden.

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 20:17:07, on 2008-03-09
Platform: Windows Vista (WinNT 6.00.1904)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16609)
Boot mode: Normal
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Volgens mij doen ze niet meer aan HJT hier..
 
Voor hijackthis logs zijn andere sites
In deze post lees je er meer over en er staan ook links naar programma/s die je misschien van je probleem af helpen.

Hoe hoog is je processor belasting trouwens in taakbeheer en kun je zien met welk proces dat te maken heeft?
mvg leo
 
Ook ten eerste wist ik dat natuurlijk niet:p

Alleen hoe bedoel je daar doen we niet meer aan. Nee jullie hebben geen Hijack subforum. Maar dan mag ik me topic hier toch wel plaatsen met evt help van andere gebruikers die er verstand van hebben.

Ik ga zowiezo daar nog een logje plaatsen.
 
Helpmij kijkt al een paar jaar geen logjes meer na. Er is nog wel ergens een subforum, maar daar kan niks meer gepost worden. Het nakijken van een HJT log is inmiddels zo gespecialiseerd geworden, dat het beter is om dit aan forums over te laten, die de mensen daarvoor hebben. Logjes die wel geplaatst worden, halen we ook meteen weer weg.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan